Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ennek a halnak mi a neve?...

The Nuke kérdése:

Ennek a halnak mi a neve? Videó bent

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=5dIfFAZGLOA


oszkár halként kerestem, de úgy nem találok semmit.

csak angolul hogy oscar fish


2012. okt. 21. 22:02
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
2012. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ezaaz.

köszi :)

2012. okt. 21. 22:22
 3/5 Platypus ***** válasza:
Nem olyan bonyolult rájönni. Angolul tudod hogy oscar fish, ezt beírod a gugliba. Ki fogja dobni a latin nevét, ami az Astronotus ocellatus. Ezt kimásolod, beírod a keresőbe, és beállítod hogy magyar nyelven keressen, és tadamm, kidobja hogy márványsügér. Ez minden egzotikus élőlénnyel működik.
2012. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Hát az az akvárium valahogy nem néz ki 500 literesnek, de valószínű, hogy márványék 30 centi felé járnak.
2012. okt. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát odáig eljutottam, hogy az angol nevét beírom a googliba. :) Na de akkor így tovább, a latin név kell. :)


Egyébként meg nem tudom hány literes az az akvárium, nekem is elég kicsinek tűnik.. Viszont elég magas, lehet hogy ez olyan típusú akvárium. Bár tényleg nem tudom. :)

2012. okt. 22. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!