Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vateran talaltam egy komplett...

Vateran talaltam egy komplett akvariumot ami nagyon tetszik. Szerintetek megeri megvenni?

Figyelt kérdés

Ez lenne az:

[link]



2012. okt. 23. 13:16
 1/9 bamboochatheone ***** válasza:
Szerintem meg.
2012. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szép, de vigyáznék az eladóval. 0 eladása van eddig.

Persze ha személyesen bonyolítod a dolgot, nem küldesz pénzt előre, akkor hoci-nesze alapon letesztelheted az árut.

2012. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 YourDestiny ***** válasza:
A szűrő teljesítményét nem tudni, de egy high-tech akváriumhoz nem lehet gyenge a szűrés, szóval szerintem megéri, pláne, hogy mindennel együtt kapod, ami a képen van, a CO2 rendszert leszámítva. Csapj le rá, amíg lehet.
2012. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, köszi a tippet!! régóta keresek ilyet...
2012. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Határeset, én nem venném meg.

Mindkét külső szűrővel elgondolkoznék rajta, a co2-vel pedig határozottan jó üzlet lenne, de így nem.

Az akvárium újonnan 17 e. a világítás egy házi barkácsolt T8-as, kijön egy 20-asból meg adja hozzá a gagyibb 900l/h-s szűrőt, ami önmagában édeskevés, tehát a szőrőre még bőven kéne költeni.

Ha azt nézem, hogy használt, és nincs rá gari, akkor az alapból félár.

Tehát (még ha az aljzatot is számolom) 30-35-nél nem ér többet.


Olcsóbban jössz ki, mint ha újonnan vennél meg mindent, de közel sem ér annyit, mint amennyiért árulja!!!

Azzal a technikával, amit ad hozzá, már egyáltalán nem high-tech!!!

2012. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, mondjuk a szekrényt nem számoltam...

Hát azzal együtt végül is nem rossz. De arra számíts, hogy a szűrést fejleszteni kell.

2012. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném, nem adja e oda jutányosan a másik szűrőt is.

Meg azt mindenképpen meg kell tudni, mit takar a minőségi szűrő töltet, mert ha valami kamu szenesszivacs, meg biolabda, akkor ne hagyd magad átb.ni. Adjon legalább vagy 3 liter siporaxot.

2012. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megérné, de mi van ha karcos az üveg?

A szűrőt fejleszteni kell, kevés bele az az egy, szépen be fog algásodni max 1 hónap mulva. Nem mernék így kép alapján vásárolni. Meg mondjuk arra is kiváncsi lennék hogyan fogod elszállítani talajjal és növényekkel együtt. Mire hazaérsz vele érdekesen össze fog csúszni az egész. És lehet hogy talajjal együtt meg sem tudod emelni. Nehogy elrepedjen az üveg, ha túl sok cucc van benne és úgy viszed.

2012. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó, mondjuk a 10-es üveg elég strapa. Nekem 8-asból van a 200 literes.
2012. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!