Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan etessem a páncélos...

Hogyan etessem a páncélos harcsákat?

Figyelt kérdés

A többi hal nem hagyja, hogy leérjen az aljzatra a kaja, még ott is összeszednek szinte mindent. A tablettás tápot is előbb találják meg, mint a coryk, ezért főleg este dobok be nekik valamit, amikor a többiek alszanak. De ilyenkor nem látom, hogy végül mennyit esznek belőle. A fagyasztott kaják lassan süllyednek le az aljzatra, az élő eleséget meg azonnal megeszik a többiek. Ma egy fél tablettás tápot belenyomtam az aljzatba, de az anci túrta ki. Annyira élhetetlenek a kis páncélosok, hogy aki az aksi másik feléről indul, hamarabb megtalálja a a kaját, mint ők, akik 4 cm-re vannak tőle.

Egy darab szerintem éhen is halt... A megmaradtaknak ha nem tudok jobb körülményt biztosítani, akkor új gazdit keresek nekik. Szerintetek megéri átrakni őket egy másik aksiba, és ott 'felhízlalni' őket pár napig? Most 200 literes akváriumban vannak, nem tudom, hogy mit szólnának egy 34 litereshez.


2012. okt. 23. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Adj nekik este, lámpaoltás után. Kiszimatolják, megtalálják. Nekem sose volt ilyenből problémám.

A fagyasztottat (a kisebbeket( pipettával vagy fecskendővel nyomd közvetlenül az aljzatra. Ugyanúgy, este.

2012. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!