Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetratec ex600-at honnan...

Tetratec ex600-at honnan lehet a legolcsóbban rendelni?

Figyelt kérdés
Külföldről is szívesen berendelném, ha valahol lehet olcsóbban kapni. Tudtok ajánlani oldalt? Magyarországon mindenhol 20 körül van, és nem találok olyan hirdetést hetek óta, ahol használtan árulnának.
2012. okt. 24. 08:57
 1/10 YourDestiny ***** válasza:
Hű, én hátaron túli vagyok, az EX700-at vettem annyiért, ami kb. 17-18 ezerre jött ki. Csak az a baj, hogy külföldre valószínűleg nem szállítanák ki. Magyarországon elég drágák a külsők, főleg a Tetrát adják drágán, furcsállom is, hogy miért.
2012. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 YourDestiny ***** válasza:

A leolcsóbb a pilisaquánál, 14 ezer valamennyi, de onnan ne rendelj, mert semmilyen információ nem érhető el az oldalról. Őt leszámítva itt a legolcsóbb jelenleg:


[link]

2012. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha külföld is szóba jöhet akkor ez a legolcsóbb:

[link]


Árfolyamtól függően valamivel több mint 12 ezer Forint az ára. Persze erre rá jön a postaköltség ami nem kevés. De feljebb lévő magyar webshop se küldi el ingyen a cuccot, akkor is kell kb. 1500 Ft postaköltséggel számolni. Tehát olyan 3-4 ezer Forintot spórolhatsz az én javaslatommal.

Ha viszont találsz valakit akinek szintén ilyen szűrő kell, akkor el lehet felezni a szállítási díjat mert az ha jól tudom két termék vásárlása esetén is ugyanannyi mint ha csak egyet vennél.

2012. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vettem a bátorságot és megrendeltem a pilisaqua-tól :D lesz, ami lesz.
2012. okt. 29. 15:42
 5/10 YourDestiny ***** válasza:
Na igen, végülis ha megjön, akkor rajta kell lenni a csomagoláson valamilyen elérhetőségnek, amin elérhetők és reklamálható a cucc.
2012. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem soha nem fog megjönni:D

Az akvarista.hu-n írtam is róla, hátha valaki tud valamit az oldalról: [link]

2012. okt. 29. 20:27
 7/10 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem se fog. Valószínűleg nem kaptál visszaigazoló levélt semmilyen e-mail-re, szóval ezt veheted bizonyítéknak :)
2012. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De igen, kaptam visszaigazoló e-mailt, de ettől függetlenül semmi nem történt... gondolkozok, hogy dobjak e egy e-mailt a fogyasztóvédelemnek.
2012. nov. 12. 10:33
 9/10 YourDestiny ***** válasza:

Hát az nagy gáz lenne, ha megrendelnéd máshonnan, és jönne a csomag :-)


Ám az érkezett mailtől függően el tudod dönteni, hogy le kell-e sz@rni vagy sem. Szerintem ha két hétig nem történt semmi, akkor már nem is fog.

2012. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 YourDestiny ***** válasza:
Ha meg valamikor csodaszerűen érkezne egy csomag, nem tesz semmit, ha nem veszed át, max. összehúzzák a szemöldöküket. Kicsit viccszerű az oldal, se elérhetőség, semmi, szóval szerintem ne törődj vele.
2012. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!