Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Micsoda ötleteik vannak...

YourDestiny kérdése:

Micsoda ötleteik vannak egyeseknek. Nézzétek már szerencsétlent. Van, akinek ez tetszik?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 25. 18:21
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Ráadásul miben van, egy biliben?


Tattooed parrot fish, google. Ma már a virágminta sem akadály.

2012. okt. 25. 18:25
 2/20 anonim ***** válasza:
Kínában nagy divat (volt) ez. Nem tudom egyesek miért szeretik megerőszakolni a természetet, ha ráadásul ennyire undorító a végeredmény. Rengeteg az igénytelen, buta ember, nem tudom, mit lehetne velük kezdeni.
2012. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Dioxyde ***** válasza:
Én ma vaterán láttam egy akvárium wc tartályt :D Aztán volt vmi okos aki meg is kérdezte az eladót ,hogy ha lehúzza akkor a víz is kimegy-e az akváriumból mert úgy kéne neki...:D Amúgy nekem se tetszenek ezek a halak ,de Ázsiában sok fura ember van,volt vmi olyan videó is neten ,hogy kis kulcstartókba raktak teknősöket meg asszem halakat is ...
2012. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

ja haltetkó

[link]

2012. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is láttam. Azokat jó be kellett volna varrni, és egy WC nagyságú cellában tartani élete végéig.
2012. okt. 25. 18:46
 6/20 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként szárazon tetoválják, láttam olyan képet is valahol, de most nincs kedvem megkeresni

2012. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Azt írják, hogy több mint a fele hal belepusztul.


[link]

2012. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csoda-e? Ám miért nem volt elég genetikailag megpiszkálni őket? Én már azt is túlzásnak tartottam. Ez az I Love U-s hal viszont... hát ennél nagyon megálltam egy pillanatra :)
2012. okt. 25. 19:00
 9/20 A kérdező kommentje:
És mégis mit írnak ezekre a halakra? Elnevezik őket? Mert nem tudok kínaiul olvasni :)
2012. okt. 25. 19:02
 10/20 anonim ***** válasza:

Itt meg meg vannak számozva. Van 7-eske, meg 5-öske.

http://www.youtube.com/watch?v=yIa0RrGXXxI

2012. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!