Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Van egy 54 l-es aksim és garnélát szeretnék tartani, de több fajtát (red cherry, yellow, hasonlók )de attól félek, hogy összeívnak ezért el szeretném választani több részre valamilyen táblával (műanyag, üveg,) amúgy azért szeretném egybe tartani mert itt van szűrő, világítás, majd veszek bele növényt is.

2012. okt. 25. 19:41
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
Hülyeség.
2012. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Treská ***** válasza:
Nem nagyon kivitelezhető szerintem:S VAgy veszel sok kicsi szűrőt a fakkokat rendesen tudjad szűrni vagy ezt hogy gondoltad?:S Szerintem ne tedd!:S
2012. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Maximum két részre oszthatod, két külön szűrővel. Vagy esetleg egy szúnyoghálóval, de úgy sem lesz jó az áramlás, az egyik oldal nem fog működni.

Tarts együtt 2 fajt, ami nem ívik össze és kész...

2012. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem amúgy úgy gondoltam hogy nem teljesen választom szét hanem csak 3/4 részét és akkor lenne áramlás. de akkor felesleges ezen gondolkoznom úgy tűnik. am köszi a válaszokat
2012. okt. 25. 20:13
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Ha nem választanád el teljesen, a legkisebb helyen átmásznának. A parányi rákok, főleg amik nálad kelnek majd életre, akárhol átférnek. Szerintem se jó ötlet.
2012. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!