Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat lehet együtt...

Milyen halat lehet együtt tartani a guppival?

Figyelt kérdés
9 guppim van és meléjük szeretnék plattit és bettát.

2012. okt. 27. 12:50
 1/6 bamboochatheone ***** válasza:
Betta kilőve, a platti meg a méret függvénye. Hogy betehess 4 plattit kelleni fog úgy 80 liter egy jó szűrővel. Mekkora az akvárium, milyen szűrő?
2012. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bettát? :D

Ő egyszerűen megoldja: sokan vannak, megeszik 8at, egy meg csak simán magától dobja fel a talpát :D

Plattinak meg nagy hely kell, szerintem, mind a kettő kilőve

2012. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
A betta tényleg nem jó. A hím guppik úszójára rákattanna.
2012. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
érdekes.. nekem van black mollym,plattim,guppim és bettám meg 2 aljzatlakóm együtt és nem bántják egymást .. nem tudom miért írjátok hogy nem lehet együtt tartani őket .. az állatkereskedésben mondták hogy a bettát velük simán lehet
2012. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bamboochatheone ***** válasza:
LeiLucii és mégis mekkora akváriumba tartod te ezt?
2012. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
Állatkereskedés... az eladók 90 százaléka nem ért a hobbihoz, a 9 százalék ha ért is rád dumál mindent, a a további 1 százalék meg szép arány?
2012. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!