Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium magasítás, lehetséges...

Akvárium magasítás, lehetséges-e üvegessel csináltatni?

Figyelt kérdés
Nem az üveghez való toldásra gondolok csak, hanem akár a 4 oldallap cseréjére. Tudom, hogy egyszerűbb lenne újat csináltatni, de nagy az akvárium és talán így mégis olcsóbb lenne.
2012. okt. 29. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát csak az alja maradna meg.

Elvileg megoldható, de nem hiszem, hogy megérné.

A régi szilikont nem lehet tökéletesen levakarni, nagyon kell figyelni az újraragasztásnál, ráadásul alul a legnagyobb a nyomás.

És ha valaki új akváriumot ragaszt, nem is szívesen bajlódik régi darabokkal.

De meg lehet próbálni. Azzal a kitolhatós pvc vágóval próbáld levágni az alját.

2012. okt. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz olcsóbb így csináltatni, ráadásul lehet, hogy az üvegvastagság sem elég a nagyobb akváriumhoz. Amit üvegen megspórolsz, az visszajön munkadíjban.
2012. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom még ti sem csináltattatok üvegessel akváriumot.

Ne is. 6000 ért vágott nekem az üveges, fél négyzetméter üveget. Ez csak egy oldala. 11000 ért megcsináltattam az egész akváriumot.

Semmit sem spórolsz vele. Drága lesz! Sajnos az üveges drágábban szerzi be az üveget, mint amennyiért megcsináltatnád egy erre szakosodott céggel. Ragasztási probléma itt is ott is előfordulhat, de nagyon ritka. Nem érdemes bohóckodni otthon.

2012. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!