Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok nekem ajánlani valamit?

Tudnátok nekem ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Tapasztaltabb akvarista vagyok de sajnos a sügérekhez nem értek sokat. Kb.: 100-120 literes aksira gondoltam. Ezt hogyan kéne berendeznem illetve milyen szép színes, viszonylag kistermetű sügereket ajánlanátok? És mennyit?
2012. okt. 31. 14:35
 1/4 anonim válasza:
:-)
2012. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csigasügér kolónia, vagy néhány ramirezi, filamentosus, kakadu sügér.
2012. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
Kvarchomok és kő. Ha lágyabb a vizetek, akkor mészkő kell, ha 10 nk feletti, akkor mindegy, szét kell nézni kertészetekben, ahol árulnak valami szép díszköveket. 120 literre nincs sok alternatíva. Fontos az akvárium hossza, ha nincs 1 méter, akkor csak kisebb testű torpedósügerek, törpesügerek jöhetnek szóba. Növényekből hólyagos, anubias és gömbmoha állja a komolyabb sügértámadásokat. Sügerekhez a külső szűrő alap, ha belsővel szeretnél szűrni, akkor más kis testű halakban gondolkozz, ejteni kell a sügereket.
2012. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
Ja igen, ami a legfontosabb: amerikai vagy afrikai sügér?
2012. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!