Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez megfelel törpe tarisznyarák...

Ez megfelel törpe tarisznyaráknak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy 10 literes akváriumot megfelezek az egyik fele lesz a víz a másik pedig egy homokos száraz part.Melegítő lesz a vízben.A vízben és a szárazon egyaránt lesz bújó.A vízben apró kavicsok lesznek.
2012. nov. 3. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Á, ne viccelj, legalább egy 54-es akvárium kéne.
2012. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dioxyde ***** válasza:
hát ha megfelezed lesz 5 litered,de nem töltöd szinűltig az akváriumot szal 3-4 literben kóvályogna szerencsétlen...10 literben ne tartsál semmit,az nagyon kevés...
2012. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor mekkora akváriumba tartsam?
2012. nov. 4. 11:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Ott van az 1. válaszban, legalább egy 54 literesben, de természetesen minél nagyobb, annál jobb.
2012. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Léci nézzétek meg mennyetek lejeb és ott van egy akvárium ami így megvan felezve! Én ilyenre gondoltam most kaptam egy 70 literes akit és abba csinálnám meg így!

2012. nov. 4. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Az úgy jó lenne.

A képen is kvarchomokot használnak.

A szárazföldön kis 0.5mmes kvarchomokot, a vízben meg nagyobb 5-8 mm-es gyöngykavicsot.

2012. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De én is ilyen műanyag dobozt használnék a víznek kb. 20cm magas víz van benne elég lesz neki?
2012. nov. 4. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem kell neki túl mély víz.
2012. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés! és milyen legyen a víz hőmérséklete?
2012. nov. 4. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!