Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetratech ex 600-as külső...

Tetratech ex 600-as külső szűrővel mekkora akváriumot üzemeltethetnék kb biztonsággal?

Figyelt kérdés
Nano boraras halakkal.
2012. nov. 3. 19:28
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Önmagában 80 literig, és kb. 70 centiméter hosszú akváriumot, vagy ez alatt. Ha valamelyiken túllépsz, kell a segítség, minimum egy vízpumpa személyében.
2012. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
100 hosszú50széles 30 magas tető nélküli akvit szerettem volna üzemeletni boraras red microssal.akkor felejtős?
2012. nov. 3. 23:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy mi kéne még hozzá your?Légpumpám van.belső szűrő felejtős.Óvatos etetés+sok vízcsere?
2012. nov. 3. 23:33
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Ha a belső szűrő felejtős, akkor az egész felejtős. Hiába vízcseréznél, olyan gyenge lenne a vízáram, hogy mindenhová leülepedne a mulm, rosszabb esetben szétalgásodnál. Ekkora akváriumhoz csak biora is nagyon határeset, persze jó bioval. Én arra is már inkább EX700-at vennék, annak jó a tartálya. Nekem a 700-as 140 literen megyen, de kevés, azt is ki kell egészíteni, különben az akvárium egyik felében szinte állna a víz. A 600 liter per órából 300-350 marad töltettel, ami persze töltettől is függ, és ahogy a szűrő telítődik, ettől csak kevesebb lesz.
2012. nov. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi.
2012. nov. 4. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!