Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnélás akvárium? (Többi lent)

Garnélás akvárium? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Meddig kell garnélák nélkül mennie az akváriumnak?

Milyen garnélát javasoltok 54 literbe?


2012. nov. 4. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Innen nagyon sok infót megtudsz a garnélatartásról, és bemutatja a leggyakoribban tartott fajokat. Plusz,ha szeretnél melléjük idővel nanohalat, róluk is találsz leírást.

2012. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3 hét alatt biztosan kialakul a biológiai egyensúly. Én redcherry vagy shaku garnélákat ajánlok mert viszonylag mutatósak és nem túl igényesek.
2012. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam Red Cherryk vannak, illetve most már pár Amano is, és tervezek még Sepregető garnélát is. Az enyém 70 literes, de halakkal együtt vannak.(de ezt úgy hirtelenjében nem ajánlom összeönteni őket) A halak pici korukban kerültek a garnélák közé, így megszokták, és nem szedegetik fel őket, illetve a szaporulat is belenő ebbe a közegbe :). Amelyik hal még nem látott garnélát az biztosan megeszi.

Én is a red cherryket ajánlom elsőnek ha jó helyük van gyorsan szaporodnak.Én kaptam egy nagy marékkal anno,mert túl sokan voltak az előző gazdájuknál, úgyhogy azóta meg már itt is szépen szaporodnak :)! Ha belegondolok, hogy kereskedésben 1db-ot adnak 600 ft-ért égnek áll a hajam...

2012. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
két hét szerintem elegendő a betelepítés előtt. először tegyél bele csigát, mondjuk maláj tornyosat, ha azok elvannak egy darabig, akkor jöhetnek a garnik is. ha először tartasz garnélát akkor mindenképpen Red cherry a jó döntés, vagy a feltuningolt verziója a sakura, mert annak ugyanazok az igényei. vásárolni felesleges boltban, aprópénzért hirdeti mindenki a neten, de akár ingyen is szerezhetsz ha kicsit is ügyes vagy. ha gondod van az algával, akkor az amano garnéla jó segítség, szintén könnyű tartani, RC-vel jól megvannak - de őt vásárolni kell 600-700 Ft-os áron. később pedig az RC-el ellentétben nem fog szaporodni nálad, mert sós víz kell a kicsiknek. remélem segítettem.
2012. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!