Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ekkora akvárium elég neki?...

Ekkora akvárium elég neki? Szerintem kicsi! Szerinted?

2012. nov. 5. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se valami nagy neki://
2012. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát hogyne lenne kicsi... Nézd meg az orrát, össze van törve. Nagyon élvezheti, hogy 5 másodperces körökben megy faltól-falig... Megfordulni is alig tud.
2012. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Platypus ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy akinek egy ekkora akváriumra van pénze, miért vágja az egészet haza azzal, hogy olyan halat vesz bele, aminek még így is túl kicsi a hely. Nem csak a halnak rossz ez, de a látvány is borzalmas, szűk kis izének tűnik ettől a böszme cápától az akvárium. Ráadásul ez a faj 3 méteresre is megnő. Van egy tucat olyan cápa, ami tökéletesen boldog lehetne ekkora helyen is, pl. a bambuszcápa ilyen. Annyi lehetőség van egy ekkora akváriumban. Erre kupacra hány, mérsékelten élőnek látszó élőkő van benne néhány szerencsétlen hallal, és slussz.
2012. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még csak most kezdek belemélyedni az akvarisztikába, de ez egyértelmű, hogy kicsi. Szerintem ezt laikus szemmel nézve is látni.
2012. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
Persze, hogy kicsi. Valamelyik nap láttam egy hasonló videót, az 4 000 literes akvárium volt, de még abban is elég kicsinek tűnt a cápa. De legalább eltartott neki olyan 8 másodpercig, mire az akvárium másik végébe ért, és meg tudott fordulni.
2012. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Youtube-on az egyik kommentelő, aki biológusnak adja ki magát azt írja, hogy "az akvárium mérete tökéletes, hiszen ha nagyobba tennék ezt a cápát, mégnagyobbra nőne, hiszen 3m is lehet a kifejlett példányok testhossza"


Nagyon állatbarát biológus lehet. Az nem jut eszébe, hogy igaz, hogy nem nő nagyobbra ha kis helyen nyomorog, de boldog és hosszú élete sem lesz ennek a cápának ?!

2012. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti kicsi, én nem vagyok benne biztos lehet e ilyen halat akváriumba tartani.
2012. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!