Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik főiskolára/egyetemre...

Melyik főiskolára/egyetemre kell mennem ha guppitenyésztő szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 13:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

sajna könyvcímet nem tudok mert amikor még 1,5 éve a PTE-TTK-ra jártam akkor láttam a könyvtárban és a jegyzetboltban genetikával és öröklődéssel foglalkozó könyveket. innen tudom, hogy ott találsz :)


viszont ha kell számvitelből tudok adni könyvcímet és órai anyagot is. bár mi főleg könyvelni tanulunk, de az első féléves alapozó tananyag amit első félévben tanultunk szerintem bőven elég ahhoz, hogy a könyvelő ne verhessen át :)


esetleg marketingnek is érdemes utána nézni mert ma megfelelő marketing (és a marketing nem csak a reklámot takarja hanem pl a vevőelégedettséget is (CRM) és még sok mást) nélkül esélytelen egy KKV-t üzemeltetni :S marketinghez is van 1-2 könyvem itthon, főleg okj képzésekhez való anyaggal, de szerintem megfelelő alapokkal szolgálnak. pl a féléves vizsgámra is előásom majd őket pedig egyetemi képzésre járok;)

2012. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
jah igen középsuliban anno a könyvünket használtam, abban is volt szó az öröklődésről meg a biosz tanárom is okosított, mert látta rajtam, hogy tényleg érdekel a biológia :) hülye voltam, hogy nem biológia szakra jelentkeztem anno -.-"
2012. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Csináltam egy kezdetleges webáruházat,talán így nem megyek csődbe. ( [link] Köszönöm, megpróbálok beszerezni egy könyvet (:.
2012. nov. 6. 20:08
 24/30 anonim ***** válasza:
nos. szerintem sem a guppi az a halfajta, aminek a tenyésztéséből meg lehet élni, 15 hektáros tórendszerrel pontyot tenyésztve azonban már lehet karistolgatni;) ugyanakkor kíváncsi vagyok a webáruházad sikerére;) megnéztem a honlapodat, annyit javasolnék, hogy ha ilyesmit üzemeltetsz és azt akarod, hogy vásárlóid is legyenek hébe-hóba, akkor ügyelj jobban a fogalmazásra és a helyesírásra. a "strappabíró" ugye strapabíró, a "súja" pedig súlya és így tovább;) sok sikert.
2012. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Bocsi, persze egy kicsit gyorsan csináltam (:.
2012. nov. 9. 22:15
 26/30 YourDestiny ***** válasza:
Jé, egy háromszemű smiley. Két bal, meg egy jobb (:.
2012. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 YourDestiny ***** válasza:
Tudom, hogy csak pont volt :)
2012. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ELTE BTK-ra kell menni szabadbölcsésznek, és ha azt elvégzed, akkor profi guppitenyésztő leszel!
2012. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy a bölcsészet és a filozófia hogy jön a guppitenyésztéshez, valószínüleg csak viccből írtad. Nagyon vicces volt. Ha-Ha.
2012. nov. 12. 17:41
 30/30 okoska31 ***** válasza:

zsebev: attól, hogy megtanulod a számvitel legalapvetőbb dolgait, még egy profi könyvelő simán átverhetne - ha akarna.

de miért is akarna? neki az a lényeg, hogy a hatóságok előtt megálljon a beszámolód - márpedig innentől nem a tulaj, hanem a NAV és a könyvvizsgálók nézik át a könyvelést...kicsit jobban értenek hozzá, mint egy tulajdonos.

Ja, kérdező, a könyvelő költsége mellett a könyvvizsgáló költségét sem lehet megúszni...

2012. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!