Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen korallokat ajanlotok,...

Kdragon kérdése:

Milyen korallokat ajanlotok, amiket nem kell etetni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A xeniát biztos hogy nem etetem, meg a lithopitont sem, az el sem fogadja a kaját.


A lapanemonát lehetne etetni, de azt se szoktam mégis nő és gyártja maga mellé a kicsiket. Tulajképp a nagy akvába csak a halakat etetem és gondolom némi kaját az anemonák kiszűrnek maguknak a vízből. De azért ha etetném elfogadnák, mert szórakozásból párszor megetettem már és olyankor becsukódnak, csak ez olyan lassan csinálják, h nincs türelmem megetetni őket, ezért nem szoktam, de mondom elvannak enélkül is. Ha külön megetetem őket, akkor szépen bezöldülnek, ha nem kapnak kaját akkor meg barnák, de így is úgyis megmaradnak, és növekednek.


Kis akváriumba meg az üvegrózsákat szoktam etetni de főleg azt ami elöl van, hogy nőjön gyorsabban. Látszik is rajta, mert már elég nagy, csak én szeretném ha még nagyobb lenne. A hátsókkal nem foglalkozok, azok sokkal kisebbek, meg van egy csomó amit szerintem nem is látok, néha csak úgy észreveszem, hogy jé ott is van egy. De ezek okosak ám, a szűrő közelébe tanyáztak le, lehet arrafelé több esélyük van, hogy odasodródjon a kaja.

2012. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!