Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Magára hagyhatok egy feltöltöt...

Magára hagyhatok egy feltöltött akváriumot ha fél évre elutazok? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Természetesen a halakat, garnélákat elajándékoznám. De növényeket lehet hagyni benne világítás nélkül? (mohák, anubias, cryptocorine) A szűrést ki lehet kapcsolni, vagy a víz beleposhad?

2012. nov. 5. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy a növények kidöglenek ha nincs nekik fény és amennyire tudom a víz is beposhad ha nincs szűrve. de lehet tévedek.
2012. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Növényeket világítás nélkül. Hát mire visszajönnél, ha nincs letakarva akkor kipárologna a víz, ha le van takarva, akkor meg fény nélkül a rothadó növényektől csak egy barna büdös trutymó lenne az egész. Kinyitnád és behánynál. Azt javaslom add el azt is inkább, mert úgy jobban jársz.
2012. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk talán az anubias bírnál legjobban, ha nyitvahagyod a tetejét félig és az ablak közelébe teszed, hogy pici fényt azért kapjon. De nem tudom mi a helyzet a vízzel, hogy mennyire fog berothadni, hát biztos be fog. Fél év az sok idő.
2012. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Mondanám a digitális időkapcsolót, és dolgozna magának amíg oda leszel, viszont ez nem kis idő, teljesen el lenne hanyagolva, hiába halmentes. Inkább ürítsd ki, a növényeket meg add el/oda valakinek.
2012. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges ennyi ideig magára hagynod egy akváriumot. ennyi idő alatt az összes víz el fog párologni. nincs olyan növény, ami ennyi ideig kibírja a minimális feltételek biztosítása nélkül (világítás, vízcsere. szedd szét, rakd el a felszerelést ha hazajössz rendezz be újra. a kérdést szerintem le is lehet zárni ;)
2012. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!