Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az édesvízi medúza szaporodik...

Az édesvízi medúza szaporodik fogságban?

Figyelt kérdés
Mennyi időnként szaporodik? és mennyi élettér kell nekik? Valaki tartott már otthon?
2009. aug. 12. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nekem van ezekbol a medúzákból és mondhatom, nyugodtan lehet tartani akváriumban oket. Én tavasszal szedtem vagy 30 db ot belole. Szeretik a 22-28C-os lágy vagy közepes vizet, de megélnek kezelt csapvizben is jól. Az etetés nem jelent gondot. Megesznek több dolgot is. Pl a sórákot is immel ámmal. Tenyészteni nem tudom lehet e akváriumban de ezt szerintem megoldja a természet helyettünk. Kevés porlasztással egy 20 literesben tartok vagy 10 db ot és ebbol van 3 aksi amit nekik szántam. A PH a víznek ahonnan szedtem 6,8 volt és a kh-ja 10. Ha valaki akar belole akkor mostanában nagyobb tavakban dél után part közelbnen szedhet belole. Felénk van."


Csak enyit találtam neked! :)

2009. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2009. aug. 19. 17:10
 3/3 kittymut válasza:
Látom régi topic, de lenne egy pár kérdésem, ha sikerült medúzát tartania! Kell e nekik szűrő vagy valamilyen rendszer, milyen vízzel kell feltölteni az akváriumot?Hol lehet beszerezni a táplálékukat? köszönöm a válaszokat előre is!
2012. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!