Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok olyan internetes,...

Tudnátok olyan internetes, ingyen programot mutatni amiben berendezhetek egy akváriumot úgy ahogy akarom, valós halakkal? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy nem ilyen játék hhanem amit meg is lehet valósítani. remélem értitek a kérdést

2012. nov. 6. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig milyen jó lenne...
2012. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 YourDestiny ***** válasza:

Hát ez nem tudom mi lehet, de elég gagyinak néz ki. Le lehet tölteni, kacsintsd meg:


[link]


Egyébként angol nevek alapján keress gugliban, aquarium software, aquarist software, próbáld a software helyett az app-ot, tedd elé vagy mögé, hogy 3D, stb. Hátha találsz valami értelmeset.

2012. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akartam már csinálni ilyet, csak nincs rá egy szem időm se. Pedig tényleg jó ötlet!
2012. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. nov. 7. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is nagyon lehet megcsinálni, mert például a növényeket szálanként raknád? vagy hogy? És mindegyiknek megadod, hogy milyen magas legyen? A fából és a kövekből sincs két egyforma a világon. Vajon hány féle követ kéne megrajzolnod hozzá? Ha tényleg egy normális programot akarnál csinál, hát enyhén bonyolult lenne. Sőt ha azt mondom, hogy 3d-be is lehessen mozgatni, akkor meg már teljesen felejtős. Azzal szerintem évekig elszórakoznál hogy egy olyan programot írj és még akkor sem lenne tökéletes. Halak nélkül is hatalmas munka lenne összehozni egy ilyet. Én csak flashbe tudnék csinálni valmi gagyi 2d-s pakolgatósat, hogy lenne mondjuk pár féle növény és faág, meg kövek, azt tudnád rakosgatni. De azt meg minek?
2012. nov. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!