Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halat bele lehet tenni átmenet...

Halat bele lehet tenni átmenetileg gömb akváriumba?

Figyelt kérdés
Ki szeretném takarítani az akváriumomat és a másik amibe eddig raktam az össze tört . Átmenetileg berakhatom a pár halamat gömb akváriumba ? Nem lennének benne fél óránál többet . Azt természetesen tudom , hogy gömb akváriumba nem szabad tartani de nincsen más és pénzem sincsen , hogy vegyek egy kis akváriumot addig amíg ki takarítom a nagy akváriumomat .
2012. nov. 7. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid időre simán beleteheted.
2012. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig nem gond. Esetleg 5 literes dunsztos üvegbe is rakhatod őket
2012. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miért nem lehet? Én nem értek a halakhoz, nem is tartok őket, de már sok helyen láttam gömb akváriumba, és most meglepődtem, hogy nem szabad.
2012. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Menj be egy kör alakú szobába, és kezdj el sétálgatni. Pár óra után azt fogod érezni, hogy megőrülsz. Nincs a szobának "vége" csak mész körbe.

Oké, hogy a hal nem egy nagyon okos állat, de azért ő is tud annyira tájékozódni, hogy érzékelje az az akvárium végeit.

2012. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lettem leszavazva? Várom a magyarázatot...
2012. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha akváriumod van, akkor vízcserékhez, ide-oda, mindig jól jön 2-3 db 20 literes "nagy sárga " vödör.

Tudod, amibe festéket is árulnak, meg savanyúságot is....

Persze tisztán kell beszerezni, jól záródó tető is van hozzá. Ez elég alap dolog, mert praktikus.

Hosszú távon mindenképpen megéri, ilyen alkalmakkor jól jön. És az legalább nem 4-5 liter, mint egy gömb akvárium, nem is olyan drága, nem törik olyan könnyen, nem megy tönkre, bármikor jól jöhet.


Félórát biztos kibírnak a gömbben, (bár azt nem tudni milyen, mekkora, hány hal) de majd ha valamikor úgy adódik, szerezz be néhány vödröt, hasznos cucc.

2012. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!