Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért olyan népszerűek az...

Miért olyan népszerűek az ancistrus-ok?

Figyelt kérdés

hali


pont ma kutattam, hogy az ismerőstől kapott három algázó halam vajon milyen fajtájú lehet (mert ő nem tudta, díszesszárnyú márnára tippelt de mikor már idekerültek alaposan megfigyeltem őket és apró de fontos eltéréseket fedeztem fel). végül kiderült, hogy sziámi ormányosmárnák (sziámi algázó), de most nem ez a lényeg.


szóval miért ennyire keresett és kedvelt halak az ancik amikor vannak más algázó fajták is?


megmondom őszintén, hogy nekem nagyon nem tetszenek. szerintem egyszerűen csúnyák :) mivel még kezdő vagyok halazásban (kiírtam már több kérdést is ami erre utal) így ötletem sincs, hogy mit tudhatnak amiért ennyire gyakoriak az akváriumokban. de valamit tuti jól csinálnak, mert sok ember tart ancikat.

ezért is kérek segítséget a nálam okosabbaktól, hogy homályosítsatok fel mi az oka ennek a népszerűségnek :)


előre is köszi a válaszokat :)



2012. nov. 7. 22:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
:D
2012. nov. 8. 21:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Hable neked több akváriumod is van nem? Miért nem tetted át egy másikba megfigyelni? xD
2012. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!