Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen bekes sarga szinu...

Milyen bekes sarga szinu halakat tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés

Vagy amiben eroteljesebb,dominansabb a sarga szin?Citromsuger kizarva,mert kicsi halak melle szeretnek.

Guppi szinten,valamiert nalam azok nem maradnak meg,okot nem talaltam,minden mas faj el evek ota,guppik szaporodtak,aztan par honapon belul meghaltak,volt koztuk gerincferdult,alulfejlett,gondolom volt beloluk szep kis beltenyeszetem,ezt most nem akarom.Meg a felnott fiuguppik sem eltek sokaig.


2012. nov. 9. 23:10
 1/8 YourDestiny ***** válasza:

Nos, ha nem sügeres vagy, akkor nehéz. Sügérből lenne választék, de kis halból kis hal mellé erőteljes sárga, hááát...


Vegyél valami díszes harcsát:


[link]

2012. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 YourDestiny ***** válasza:

Rossz link, fussunk neki újra. Itt van az egykori aranybogár vittatám, van egy csomó sárga mintás harcsa:


[link]


Nem nől 10 centinél nagyobbra. A probléma egyedül az, hogy rámegy a gatyád. Én is ritka jó áron szereztem ismerőstől.

2012. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cerberosz ***** válasza:
Ramirezi, arany változat:)
2012. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Plattiból is vannak sárgás színváltozatok.
2012. nov. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bamboochatheone ***** válasza:
Én is a plattit ajánlom!
2012. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szemfoltos bölcsőszájú hal(heros severus) sárga változat
2013. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!