Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 20ezer forintból össze lehet...

20ezer forintból össze lehet állítani egy komplett akváriumot berendezéssel?

Figyelt kérdés
van 20ezer ft om és szeretnék egy komplett akváriumot. ha ennyi pénzből lehet cisnálni akváriumot akkor hány literes lenne és hol vegyem a dolgokat? linkelnétek?
2012. nov. 12. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
legyen inkább 30 ezer és 80-90 liter ha tudsz dolgokat házilag megcsinálni ha mindent veszel akkor nehezebb
2012. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként 20 ezerből is ki lehet hozni egy kis akváriumot. Csak akkor abban nincsenek még halak.
2012. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebből kb. az alapokat tudod megvenni, akvárium üveg, szűrő, világítás... A talaj, dekoráció növények és halak kb. még egyszer ennyi.
2012. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:
Használtan simán össze tudod hozni, új cuccokból nem nagyon. Nézelődj az akvarista.hu oldalon.
2012. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

akvarista.hu-n sok cuccot használtan ugyan de jóval bolti ár alatt meg lehet venni. pl én 11 ezer helyett 5100 forintért (4600+szállítás fele) szereztem belső szűrőt. ugyanígy lehet olcsóbban sok mást is lőni hozzá csak jól körül kell nézni :)

új cuccokból már nem igazán lehet összehozni egy jó akváriumot 20ezerből :S

2012. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy 80 literes íves használtat oda tudok adni ingyen. Oktogon közelében lakom, ha neked nincs túl messze, felugorhatsz megnézni. Egy lánynak ígértem, de én nem hiszem hogy kell neki. Egyénként nem túl szép akvárium, mert apró karcok vannak rajta. Voltak benne halaim, de most már kipakoltam onnan, már csak 1 van benne, amit nem tudtam kihalászni, mert olyan gyors, hogy borzasztó.


Vagy itt olcsók az újak:

[link]

2012. nov. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem www.wonderglass.eu és nem hinném, hogy bárki más kihozza olcsóbbra.


a halakat meg vedd meg börzén, lesz a syma csarnokban dec.16-án, ott sokkal olcsóbb szokott lenni

2012. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!