Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a különbség a kimért és a...

Mi a különbség a kimért és a dobozos Sera Siporax között?

Figyelt kérdés
Mivel a kimért fele annyiba kerül, nem hiszem, hogy ugyanaz az anyag lenne. A dobozos áráért, meg lehet, hogy inkább más fajtát vennék..

2012. nov. 12. 15:31
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
Szerintem ugyanaz csak ha vesz a bolt egy 50 literes vödörrel akkor olcsóbb a csomagolása(1 műanyag vödör) mintha literenként papírba és fóliába csomagolnák.
2012. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
Nagy tételben sokkal olcsóbb, egy bolt megteheti, hogy vesz egy zsákot és kiporciózza. Abban viszont igazad van, hogy lehet hamisítani, mert kimérve nem tudod megítélni, hogy siporaxot veszel vagy valami kínai nyünyürét. Sokan minden hasonló szűrőanyagot siporaxnak hívnak, így nem is érzik átverésnek a dolgot.
2012. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ahol én járok ott rendes nagy serás bödönből adják a cuccost. konkrétan az orrom előtt bontották ki, szóval az tuti nem átverés, hogy van kimért változat :) persze tuti, hogy vannak helyek ahol nem teljesen azt adják amit mondanak :S


egyébként ilyen volt a bödön:

[link]

2012. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom én vettem eddig 2 félét. Az egyik kis dobozos az ilyen keményebb, tömörebb, nehezebb volt, azt nem kellett átmosni, mert nem porzott egyáltalán.


Amit meg kimérve vettem az nagy lukacsos, könnyebb anyag és azt pl nagyon át kellett mosni használat előtt. De igazából összekevertem a kettőt, szóval olyan tökmindegy.

2012. nov. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor megveszem a kimértet. Kár, hogy a többi gyártó nem árul kimérve, vennék mondjuk ADA Bio Rio-t féláron.. :D

2012. nov. 13. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!