Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sera flore plus ami a macro,...

Sera flore plus ami a macro, meg mi a másiknak neve a micro tablettának? Milyen időközönként adagoljátok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikrot szerintem érdemesebb folyékonyba adni, pl easy life profito. Az adagolás a növények igényeitől függ. A folyékonyat akár naponta (1w/l-nél, pl ei. tápozás) ha sötétebb van akkor 3 naponta vagy hetente.

A tabit ritkábban, rá van írva. 1-2 havonta.

2012. nov. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
easy life poritot adok nekik, meg sera flore plust.. de 1 hónapja sera másik tablettáját adtam flore plus helyett.. most megprobálom mind2ö-t..
2012. nov. 14. 10:27
 3/7 A kérdező kommentje:

1-2 havonta? hetente van írva, én 2-3 hetente adom nekik..


easy life profit 1-2 naponta nyomom!

2012. nov. 14. 10:27
 4/7 Platypus ***** válasza:

A micro tabletta florenette A. De szerintem erre nincs szükség. A flore plus tökéletes profitoval.


A tablettával a gyári adagolást csak óvatosan szabad túllépni, de erős fénynél lehet. Amíg profitot használtam, naponta adagoltam, a heti ajánlott adag egyhetedét. Ezt nyugodtan meg lehet emelni akár kétszeres mennyiségre is.

2012. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
green auqa micro és macora nem lenne jobb? 112 liter 54 watt világítás mellé? nem fejlődnének jobban a növények?
2012. nov. 14. 22:28
 6/7 A kérdező kommentje:

nem értem [link]


ilyesmim van.. fgoltos levelűű mikor megvettem tökre nőtt most megált pedig már késztszer adtam neki flore pluszt..:S

2012. nov. 14. 22:29
 7/7 A kérdező kommentje:
10 ml ír 1 hétre nem? akkor te napi 1,5 milit adtál, én napi 2,5 milit, de most kb. 4-5 milit nyomatok
2012. nov. 14. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!