Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen tengeri halat ajánlatok...

Toricsuy kérdése:

Milyen tengeri halat ajánlatok kisebb tengeri aksiba?

Figyelt kérdés
Linkelnétek nekem a hal tartásáról is amit irtok?!

2012. nov. 14. 17:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Kis termetű halakra gondoltam!
2012. nov. 14. 17:35
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez csak az akváriumról:

[link]

2012. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 db bohóchal
2012. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig, csak beleolvastam, de már 2 dolog kiszúrta a szememet. Egyik, hogy csapvízzel keveri össze a sót, és nem ozmoval. A másik, hogy feltölti az akváriumot és utána önti bele a sót, azért hogy az aljára jól leülepedjen. Ha abba belerak egy halat az meg is döglik egyből.
2012. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg egyébként ha kész az akvárium, utána még legalább egy hónapot illik várni a halakkal. Mert először barna alga lesz, utána zöld, utána lila mészalga és ezeket az algaváltásokat meg kell várni, mielőtt halat raksz bele.
2012. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megvan már minden csak a hak nincs!
2012. nov. 15. 14:41
 7/9 A kérdező kommentje:
*hal
2012. nov. 15. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni egy bohóchalat, vagy egy sárgafarkú korallsügeret, de egy remeterák szerintem kisebb helyen is elvan mint a halak (pl Calcinus elegans).
2012. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A bohóc 8 centire megnő, és a másik is, igazából nem tudok mini halat mondani a tengerihez.


Még ami kicsi nálam az a kígyókarú tengericsillag. Van belőle vagy 40 db, ami szaporodik, de nem nagyok.

1 lábuk olyan 2-3 centi hosszú, de vékony lábuk van és mindig a vörös algán lógnak. Nem nagyon vándorolnak, pedig tudnak menni elég gyorsan ha piszkálom őket.

Ezeknek szerintem a kis akvárium is jó.

2012. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!