Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pár napja kaptam egy papagájsü...

Deliabubi kérdése:

Pár napja kaptam egy papagájsügért 35l-es akváriumba van nagyobb akváriumot nem tudok venni, ezért milyen halat tudok mellé rakni hogy ne legyen félös stb? Növényeket lehet berakni ha igen akkor milyet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 17:54
 1/5 kzs ***** válasza:
80%

Ááá... ne viccelj.

A papagájsügér elég tekintélyes méretűre nő.

Szóval nem éppen 35 literes aksiba való (pláne nem más halakkal társítva...)

2012. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben eladnám és vennék kisebbeket.
2012. nov. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
100%
Egy papagájsügér 30 centisre képes megnőni. A legkisebb bajod az, hogy félős. Próbáld meg elcserélni a halat pár endler guppira vagy egy hím Bettára. Az akvarista.hu fórumán érdemes próbálkozni.
2012. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Frontosa ***** válasza:
80%

Eleve nem etikus a tartása az ilyen torzszülött, mesterséges ,,hal"-nak.

Ez egy Amerikai sügerekből mesterségesen létrehozott faj, ami 30 centisre és testformájából adódóan 1-1.5 kilósra is megnő. 500 liter felett már lehetne tartani, de felelős akvarista nem tart ilyen állatot. Addig gyártják ezeket amíg erre van igény.

Üdv,

2012. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Papagájsügér 35 literen????????? Inkább add el a halat, elég hamar kinőné,mert simán megnő 30 centisre, másrészt az összes odakerülő halat megölné. Meg hát, nézz rá! Mégis hogy néz már ki?!
2013. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!