Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez elég lenne egy 60 literes...

Ez elég lenne egy 60 literes akváriumra?

Figyelt kérdés

[link]


-erről lenne szó.Én egy picit kevésnek tartom,mert azért kéne h meglegyen az 1w/l, de azt nem tudom hogy ez T5-ösre is vonatkozik-e?Ja igen, növényezéshez kell majd. Ha esetleg tudok valamilyen webshopban ilyet jobb áron megköszönném...



2012. nov. 17. 12:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Oh, bocsi, rossz topikba írtam :'(

Mindegy remélem átrakják..

2012. nov. 17. 12:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Épp ma linkeltem valakinek... :)

[link]

2012. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó? ÉS ha nem lenne CO2?
2012. nov. 17. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz? Én is ilyet akarok a 72 literesemhez.

[link]

2012. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ami plant csövet amint adnak hozzá szerintem nagyon szar és lila. Van egy olyanom, és a növények kidöglenek alatta. Inkább 2db daylight cső kell bele, az a jó, csak plusz 3000 Ft egy 6500 K-s cső hozzá ott az Aqua depóban. És nem adják 2 daylight csővel, ha könyörögsz nekik akkor sem.
2012. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minimum 62, de inkább 63cm széles akvárium kell hozzá, ha be vannak tolva a lábai. Ha normálisan akarod rátenni, hogy ne csússzon le.


Ha lábak nélkül csak keresztbe rakod, akkor meg 54,5cm széles lehet maximum az akvárium, mert attól kijjebb van neki egy pereme.


Tehát egy 60 centi szélesre nagyon szarul lehet rátenni, onnan tuti lecsúszna.

2012. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És ha én csinálnám a világítást? Pár hónap és 14 vagyok, csak meg tudnám csinálni én is..

mi kéne hozzá? Mennyiből jönne ki??

2012. nov. 17. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!