Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tűzhasú gőtét milyen halakkal...

Tűzhasú gőtét milyen halakkal lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán black mollikkal. Azzal már láttam együtt és nem ették meg :)
2012. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb semmilyennel. Gőte a hűvös vizet szereti, 23°C maximum, ezt kapásból nem minden hal bírja. Az hogy nem esnek egymásnak, még nem jelenti azt, hogy jól is érzik magukat összezárva. A gőték ilyen szempontból problémásak: egészen könnyen bestresszelnek, nem esznek, kiszoknak a szárazra, megszöknek stb.
2012. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg Aranyhallal?
2012. nov. 20. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Passz, aranyhallal még nem láttam együtt, de a gőtének van egy ilyen mérgező bőre, ami miatt lehet hogy nem jó ötlet halakkal társítani. De hát a fene tudja.


A kisebb halakat elkapja. De tényleg láttam mollikkal, meg karmos békával is hogy összerakták őket, de igaza van az előzőnek, valószínűleg nem jó társítás egyik sem.


De olyat is láttam, hogy vízórakanába volt 2 tűzhasú gőte, meg egy unka, és tuti hogy ők mentek oda maguktól, ott laktak 1 évig kb, majd jó fél év mulva eltűnt az unka.

Az unka ilyen nagy dagadék volt.

2012. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam egybe vannak kisméretű pontylazacokkal és -fogaspontyokkal, és semelyik állatnak sincs kutya baja se!:D:D És nem is volt!:D:D
2017. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!