Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Beteg a harcoshalam?

Beteg a harcoshalam?

Figyelt kérdés
Sziámi harcoshalam van és nem tudom, hogy mitől szegénynek az alsó és felső uszonya eltűnt. Csúnyát fogok most írni...mintha rohadna el az uszonya. Mitől van ez? Mit tegyek? Rendszeresen tisztítom a vizét és etetem is őt.
2012. nov. 20. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos én nem tudom hogy mi lehet a baja de télleg valószínűleg elruhadt mert oszt társamnak halának is az volt a baj de rajta látszódott.Végül le kellet húzni a wc-n.
2012. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bamboochatheone ***** válasza:

Mekkora akváriumban van és milyen szűrővel?

Amit leírtál azok alapján uszonyrothadásnak hangzik.

2012. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
uszonyrothadás,nekem is volt ilyen,sera baktopurt adtak rá.keress rá!!
2012. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legfőbb oka a rossz vízminőség.
2012. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!4literes csak az akváriumom, de ő van benne egyedül, van benne minden ami egy halnak kell.
2012. nov. 21. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
4 literbe tuti nem fér be egy szűrő meg fűtő :D gratulálok a 4 literedhez. Abban befőttet meg lekvárt szoktak tartani nem halat.
2012. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bamboochatheone ***** válasza:
Biztos külsőszűrőt használ, és átfolyós vízmelegítőt.
2012. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!