Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha innen rendelném a HC-t az...

Ha innen rendelném a HC-t az még ugyanolyan jó lenne?

Figyelt kérdés

[link] - Itt kb fele annyi, így nem kis pénzt lehetne spórolni? Ez lessz olyan szép mint a GA-s?


És a tartásáról: Kell e nek CO2? Mennyi legyen a W/Liter? 0,666' elég?? Mivel tápozzak neki???



2012. nov. 22. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg fény kell neki és jó közelről.

De nálam víz alatt sehogy nem maradt meg.


Csak a víz fölött tudtam tartani így, hogy folyattam rá a vizet felülről: [link]


Egyébként 1W/ litert szoktak neki adni és CO2-t is, meg valahogy tápozzással kell ügyeskedni. Nehéz.


HM-et tarts, sokkal könnyebb, pl abból van a képen nekem a jobbszélén, az magasra nő.


Vagy vegyél mindkettőt és próbáld ki.

2012. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok, nekem 72 literre lenne 2 * 24 watt T5 ben, dee ha kell akkor 3 csöveset , és CO2 is csinálok (élesztöset) és vmivel beoldom. És ha innen redelem az tényleg ugyan olyan, vagy azért minőségbeli külömbségek vannak??
2012. nov. 23. 06:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tökmindegy honnan rendeled.


Nagynyomású CO2 rendszer kéne hozzá.

Talaj: Ada amasonia

Tápozás: GA Macro és GA Micro (2.6 mililiter naponta).

Easy carbo alkalmanként.

Heti 50% vízcsere

2012. nov. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kertészetekben víz fölött növesztik, ezért néha nehéz az akváriumban megtartani. Nagy előnyt jelent neki a rendszeres műtrágyázás, és pl ha nincs pénzed tápokra, akkor denevérszarral, tyúkszarral, illetve tehéntrágyával jól lehet trágyázni :)
2012. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ohh, sajnos a denevérszar a másik gatyámban maradt... de kár! XD Akkor mi az ami hasonlít rá egy kicsit (lehet fűszerű is, vagy mint a glosso) lapos, és nagy felületet lehet vele gyepesíteni(Kb egész akvárium) és nem kell neki nagynyomású CO2?
2012. nov. 23. 14:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Hydrocotyle sp japan. Mondjuk nem hasonlít rá, de könnyebben megmarad a vízben és gyorsabban is terjed.

[link]

2012. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaja, azt tudom,lesz az is, csak nekem vmi laposabb kéne XD
2012. nov. 23. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Echinodorus tenellus, de olyanom még nem volt.


Lilaeopsis brasiliensis-om volt csak, de az bazi lassan nő

2012. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mondjuk azok se túl laposak, hát ilyen fűszálak, 10centis kb
2012. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!