Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kell használni az...

Hogyan kell használni az Elite Stingray 15-ös szűrôt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fent említett szûrõ használatával kapcsolatban lenne szükségem segítségre. :) Kb 5 éve kaptam használtan egy ismerõsömtôl, vele a kapcsolatot mát nem tudom sajnos felvenni. :( Keresgéltem a neten, de magyar nyelvû leírást sehol nem találtam. :s Szeretném tudni, hogy hány órát mehet egyhuzamban, mennyi idõközönként kell tisztítanom, tisztításnál elég-e a szûrõben lévõ szivacsokat átmosnom..? Valamint : a szûrô szétszedésekor találtam kis tartókban kavicsokat, biztosan speciálisak, azokból kell néha újat vásárolni? A szûrô jelrnleg is üzembe van helyezve! :) Segítségeteket elôre is köszönöm. :))

2012. nov. 25. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden szűrőnek kötelezően non-stop, napi 24 órában kell mennie, fajtától függetlenül, különben nincs értelme!!!


A kis kavics zeolit, a legjobb ha rácsostól kiveszed, és azoknak a helyére is beszabsz 2 megfelelő méretű szivacsot.


Tisztítani akkor kell, ha nagyon lecsökken a vízforgatás.

A tisztítás abból áll, hogy az aktuális részleges vízcserénél leszívott akváriumvízben kinyomkodod a szivacsot.

2012. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zolka99 ***** válasza:
szerintem meg ne rakj a "kavicskák" helyett szivacsot
2012. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a részletes választ!!! :)
2012. nov. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!