Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem rég voltam horgászni és...

Nem rég voltam horgászni és fogtam snecit és bele tetem az akváriumba és a fele meg halt? Mit tegyek

Figyelt kérdés
beletetem az akváriumba és a fele meg halt

2012. nov. 25. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

"bele tetem"..

Hát tetem lett belőle, célszerű ha kiveszed.

2012. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem fog megmaradni. nincs elégöntisztulása az akváriumnak, és a hely is kicsi nekik.
2012. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan fogtad őket tóból vagy folyóból? mert ha folyóból akkor ők hozzá voltak szokva az áramláshoz és a nagy helyhez a vad halak nem mindig maradnak meg ha hirtelen beleteszik az ők közegükhöz képest kisebb vízbe!
2012. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:

A sneci egy érzékeny hal. Nagyon rosszul viseli a legkisebb oxigénhiányt is, a bomlástermékekre meg még annál is érzékenyebb. Csak nagy méretű, hűvös és tökéletesen szűrt akváriumban tartható életben.


A halak életben maradt felét vissza kéne engedni, már ha élnek még egyáltalán.

2012. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én vödörben tárolom, kint a hidegben hogy kevesebb oxigént használjanak. Minden reggel kicserélem a víz felét kúti vízből, így nincs veszteségem soha! Persze hálóval fogott kishalakról beszélünk, nem horoggal!
2013. febr. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a sok tanácsot
2013. júl. 12. 11:15
 7/7 A kérdező kommentje:
amkúgy fojóból fogtam
2013. júl. 12. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!