Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora akváriumot vegyek...

Mekkora akváriumot vegyek nekik és miket vegyek bele? (lent)

Figyelt kérdés
szeretnék törpe garnélát tartani (red cherry) szerintem veszek 2 pár garnélát és azokat fogom szaporítani.Az első állataim lennének és az lenne a kérdésem, hogy mekkora akváriumot vegyek nekik?Milyen kiegészítőket kell venni az akváriumhoz?(lámpa, kavics, növényzet stb.)Tartanék még mellettük pár kis halat is amik megtűrik a garnélákat.(törpe cory, otoclincus).

2012. nov. 28. 15:08
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Garnélának elég a 20 liter, ha halakat is szeretnél, akkor 54 literes standart méret alatt ne vegyél akváriumot. Fény, élő növény, aljzat természetesen kell. Ha olyan halat választas, fűtő is, konkrétan a garnélának nincs rá szüksége. Ami viszont a legfontosabb, a szűrő.
2012. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
YourDestiny leírta, mire van szükséged a kezdéshez. Én még annyit tennék hozzá, hogy ne 2 párat vegyél, hanem olyan 10-12 db-ot, így szinte biztos, hogy lesz köztük mindkét nemből, és könnyebben elszaporodhatnak. Persze mivel többen lesznek, nem csak 4-en, jobban is érzik majd magukat az elejétől kezdve.
2012. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tudnátok mondani egy jó oldalt vagy helyet ahol ezeket beszerezhetném?
2012. nov. 28. 19:12
 4/5 A kérdező kommentje:
és tudnátok mondani egy jó szűrőt 54-es akváriumhoz?
2012. nov. 28. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Cuccokat tudsz rendelni pl innen:

[link]

[link]


Belső szűrőnek ekkora aksiba jó pl egy Eheim Pickup 2010. De a legjobb szerintem a JBL i60-as, igaz, az egyik legdrágább is.

Ha olcsóbb kategóriából akarsz szűrőt, akkor pedig Atman AT-F302 is jó választás lehet.

2012. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!