Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halakkal is foglalkozó kisálla...

Halakkal is foglalkozó kisállat kereskedést keresek, ahol árulnak SERA kellékeket (Budapesten), hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

A 9. kerületben lenne a legjobb, de akárhol tudtok ilyet kérlek írjátok le. Több boltban is voltam már, de nem foglalkoznak SERA-val. Internetes webáruházat találtam, de drága a postaköltség, és ha lehet nem fizetnék annyit.

Köszönöm előre is!



2012. dec. 1. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A mammutban ott van halas kisállat kereskedés, hátha ott lesz! :) De azért egy próbát megér, nem? :)
2012. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Megmondom őszintén, a sok utazgatást próbálnám elkerülni:)

Közelben elmentem 3 kisállat kereskedésbe de nem foglalkoztak SERA termékekkel, ezért gondoltam, ide kiírom hátha van valakinek pontos infója, és nem kell bemenni 50 üzletbe :)

2012. dec. 1. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:

A 6-dik kerületben tudok kettőt (a Nyugati pu-tól 2 percre gyalog), ahol vannak sera termékek:


Vadon díszállat:

VI., Podmaniczky utca 27. Tel.: +36 1 269 4785


Atlantisz díszállat:

VI. Eötvös u. 28. Tel.: 06-70-701-7550


Érdemes azért felhívni őket mielőtt mész, ugyanis sera termékből kismillió féle létezik és ha nem tudom hogy neked mi kell pontosan, akkor ugye nem tudom megmondani hogy van e nekik.

2012. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hálás vagyok :)
2012. dec. 1. 15:42
 5/5 Várhelyi Peti válasza:
A 8.kerületben a krúdy gyula utcában a kék frontosa boltban vannak sera kellékek!
2012. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!