Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 180*90*70 (hosszúság,...

Egy 180*90*70 (hosszúság, szélesség, mélység) akváriumba lehet bármiféle krokodilt tartani?

Figyelt kérdés

Esetleg piranha-t ?


Ti mit tartanátok ekkora aksiba ?


2012. dec. 4. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nanohalakat tartanék benne (1-3cm) egy felhőnyit. De ha nem jönnek be a kis halak tarts arowana-t.


http://www.youtube.com/watch?v=R8_KEDQzg-c

2012. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az volt benne kb. másfél évvel ezelőtt! 3 csapat nanohal! Tetszeni nagyon tetszett, hogy 3 kisebb "felhőnyi" csapatban mozogtak nagyon "összehangolva" aztán valami betegség miatt (gondolom én) kb. 1 hét alatt meghalt az összes.. hiába adtam nekik gyógyszert. Lényeg, hogy nem akarunk újra kis halakat! :) Inkább nagyokat és keveset mint hogy picit és sokat!
2012. dec. 4. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Tűzhasú gőtéket. Azok mini krokodilok.
2012. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fúúú, tűzhasú gőte. Nekem volt, kis rés az akvárium tetején, és már kint is vannak.
2012. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sarkánál tud leginkább felmászni, ott pont nem szabad rést hagyni. De ha csinálsz rá két üvegtetőt és középen hagysz lukat, félig töltöd vízzel, ott szerintem nem tudnak kimászni.
2012. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Axolotl? Ő is eléggé különleges kinézetű jószág. :D
2012. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 roles88 válasza:

afrikai vagy dél-amerikai sügerek!

jó nagy hely szépen megnőhetnek kár lenne terráriumot csinálni ekkora medencéből

2012. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gyümölcsevő pirahnját tartanék benne. :)
2012. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!