Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mire jo az ha egy belso...

Ilyes levente54 kérdése:

Mire jo az ha egy belso szuroben szen is van?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 18:04
 1/8 bamboochatheone ***** válasza:
A szén csak átmenetileg használható, szóval azt normál esetben nem kell használni. Gyógyszeres kezelés után javasolt az ottmaradt gyógyszer kiszűrésésre.
2012. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 YourDestiny ***** válasza:
Igen, az csak adott esetben kell, amúgy felesleges, ne használd. Bizonyos anyagokat képes megkötni, így például ahogy előttem írták, például gyógykezelés után használandó.
2012. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem karos ugye ?
2012. dec. 7. 21:01
 4/8 bamboochatheone ***** válasza:
De igen, mert miután megszívta magát ki kell venni mert ahogy összeszedte úgy ki is engedi magából ami mérgező lehet az élőlényekre.
2012. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Platypus ***** válasza:
Nem enged ki semmit. Amit megköt, az egy életre a szénben is marad. Miután megtelt, egy gyenge teljesítményű biológiai szűrőanyagként működik.
2012. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
Erről nagy viták folynak egyes fórumokon, hogy eltelítődik-e, és benne marad a cucc, vagy pedig teljes telítődés után visszakerül belőle valami a vízbe. Én is e utóbbi verziót tudom, de ez most lényegtelen. A regenerálásáról szintén vannak szóváltások, szerintem kukázni kell.
2012. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor bennethagyhatom e ?
2012. dec. 8. 16:56
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Mégis minek? Pazarolni feleslegesen? Vedd ki, tedd el, akkor használd, amikor esetleg szükség lesz rá, mert jelenleg elég felesleges. Egy hét múlva úgyis kidobhatnád, csak ideiglenesen működik.
2012. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!