Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kiss Guppy halakat Szeretnék...

Rózsavölgyi kérdése:

Kiss Guppy halakat Szeretnék Van1 200 L Es akváriumom És Egy 20 L Es Beletettem a 20 L Es be 1 fiú és 1 lány Guppyt Meddig várjak hogy a fiút kivegyem? és honnan vehetem észre hogy a lány terhes? és ha az mikor szülne?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 00:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat előre Is :)
2012. dec. 13. 00:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Folyamatosan párzanak, nem kell sokáig benthagyni a hímet.

Annál is inkább, mivel 1 hímhez 3-4 nőstény kéne, így, 1 nőstényt halálra kerget, ha sokáig mellette van.

Meg azért is csak nagyon rövid időre tedd be, (pár óra) mert 30 liter alatt amúgy is tilos lenne gerinces állatot tartani, mivel állatkínzás, a nősténynek se valami jó 2 db hal meg pláne nem igazán fér el benne.


Onnan lehet tudni hogy terhes, hogy nagy a hasa, és idővel megjelenik a terhességi folt.

Kb 1 hónap a vemhességi idő.

2012. dec. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cerberosz ***** válasza:
Úgy van ahogy az előző leírta, viszont endler guppyval jobban jártál volna, mivel az nem eszi meg az utódokat a másik viszont igen. Én is egy párat tettem 30 literbe kb, 3-4 hónappal ezelőtt most 22 van benne, de 1 nőstény elpuszult, és elég sokat(15-20db) eletettem. De ha raksz egy csomag jávai mohát akkor ott elbújnak a kicsik.
2012. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20 literbe, 2 darab guppy nem fér el ívatás idejére? Hova fajulunk te jó isten.


Ez nem hosszútávú haltartás ecsém, nem kell mindent hű ennyire komolyan venni, hiszen nem 2 évig lesznek abba a 20 literbe bezárva. Főleg, hogy a hím elég hamar távozni is fog. 1 guppy meg nem fog 20 liter vizet 2 nap alatt leterhelni.

2012. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"20 literbe, 2 darab guppy nem fér el ívatás idejére? Hova fajulunk te jó isten."



Te melyik műsort nézed, vagy a szövegértéssel vannak gondjaid?


Pont azt mondom, hogy szaporodás idejéig elférnek egymás mellett!

Az ívás, ívatás pedig egy más jelenség, olyan, amit elevenszülők nem csinálnak.

Legalább tudnád, miről beszélsz.

2012. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"30 liter alatt amúgy is tilos lenne gerinces állatot tartani, mivel állatkínzás, a nősténynek se valami jó 2 db hal meg pláne nem igazán fér el benne."


Hol volt itt szó tartásról? Mi az hogy nem fér el benne?


Bevallom, tényleg mellé lőttem ezzel az ívatás dologgal. És ezekután a szavaim valószínűleg hiteltelenek. De... nehogy 2 guppy ne férjen már el 20 literben ...

2012. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen Köszönöm a Válaszokat Mindenkinek !!


Én A Legszebb Nőstényt Választottam Ki És A Legszebb Hímet

Persze a többi a 200 L Es be Van a 20 L Es Csak Ívató

Nem tudtam hogy Állatkínzás E ha 20 L Es aksiba Ívatok Csak Arra gondoltam hogy Biztos Nagyobb Egy Ívató Ketrec Hálónál Ívató Ketrecek Kb 5 10 L Esek Gondoltam"Bocs Ha Nem Jól tudom.. egy 20 L Es Aksi Literjéhez Guppy Szüléshez Megfelelő növényzettel levegőztetővel Berendezve Megfelelő 1 dr Guppy Szüléséhez Egyáltalán Nem Akarok Állat Kínzó Lenni Távol Áll tőlem :S Nade a Guppym Hasa Végén Van 1 fekete Pont Ami erősen Fekete olykor Halvány Nagyon bujkál És Lassabb Mint Máskor De Eszik Betegségének Jelét Nem látom Én szememmel És Olvasottak alapján egészséges Csak Már alig várom Hogy Szülessenek Kis guppy k Még soha Nem Szültek nekem Halak kb 1 Hónapja Van Akváriumom Ha Valamit Nem Jól Írtak Előre Bocs :)

2012. dec. 14. 01:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam Bocs :)
2012. dec. 14. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!