Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aranyhal csak lemezes...

Az aranyhal csak lemezes tápokat eszik, vagy lehet neki adni, mondjuk száritott vizibolhát, szúnyog lárvát, vagy élő tubifex? És 22 fokos víze van, esetleg fűtsem neki?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeee ne fűtsd neki így is meleg. Az én aranyhalaim kint vannak a 3cm vastag jég alatt :)
2012. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bamboochatheone ***** válasza:
Leginkább forrázott zöldséget szereti. Milyen nagy már?
2012. dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 ne fűtsd 2 amiket felsóróltál azt mind eszi és még mást
2012. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4cm.Tegnap kaptam,csak annyi a baj,hogy szerintem nagyon egyedül van,ugyanis 3 hete megy üresbe az aki 60L. Persze ahogy nő át lesz telepítve egy sokkal nagyobba,de mivel csapat hal ezért legalább kellene neki még egy társ. Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 13. 10:12
 5/7 bamboochatheone ***** válasza:
Hát biztos szeretne társakat de akkor nem tudnak normális ütemben nőni. Így is elég kockázatos a méret. Ahogy lesz lehetőséged szerezz be egy 200 literes akváriumot nagyon erős szűréssel vagy válts másik halfajra!
2012. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább fagyasztott szúnyoglárvát, csak most át, mielőtt odaadod neki. Meg sótlan főtt borsót héj nélkül, főtt cukkinit, forrázott spenótot.

A lemezes tápot én nem szeretem, aranyhal benyelte vele a levegőt aztán meg "csúszkált" a vízben, mert nyomta az úszóhólyagját. JBL goldpearls-t adtam nekik, akváriumvízbe áztatva kajálás előtt (valamennyi vizet fel tud szívni), mert az lesüllyedt. Nekik egyébként is a természetes, hogy az aljzaton keresik a kajájukat.


60 literbe én nem vennék másik aranyhalat, a vízminőség rovására menne.

2012. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:

Na szóval:


[link]

2012. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!