Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek is szépek a...

Szerintetek is szépek a sziámi harcoshalak? : )

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szépek. Csak mivel a garnélákkal nem jönnek ki jól (és akkor még finoman fogalmaztam), és nálam ők a favoritok, így szóba se jöhetnek. :D
2012. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Igen nagyon szépek. Van 132 sziámi harcoshalam egy nagyon szép 2 literes akváriumban és egész nap őket nézem. Velük szeretnék megöregedni is. Sőt a tenyésztés is tervben van. Kellemes ünnepeket és szép estét!:)
2012. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kzs ***** válasza:

Szépek bizony!

Nemrég láttam bronz-színű hímeket: hát... meseszépek!

De igazából a nőstények is nagyon szépek tudnak lenni.

2012. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kzs ***** válasza:

@ "ma 22:20"


132 hal egy 2 literes akváriumban???

Ugye csak viccelsz?

2012. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valamit elírt szerintem, 2 literbe fizikai képtelenség belerakni 132 bettát :D


Én is szeretem a bettákat, mikor nem értettem az egészhez terveztem, hogy veszek 7 literes gömb akváriumokat, amiket betta tank néven árulnak pár ezer forintért és sok betta hímet fogok tartani :D azóta rájöttem, hogy az baromság, így nincs most csak kettő darab. Szeretnek a középpontban lenni, tetszik mikor nem rá figyelek és úgy úszik az akváriumban, hogy őt lássam.

2012. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem vicceltem, komolyan egy 2 literesbe vannak. Mindig van egy pár ami nem bírja oszt megdöglik de am, naoon kis erős halak
2012. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gfero ***** válasza:
szerintem te szardinelláról beszélsz és az van 2 literbe.persze konzervbe .különben igen nagyon szépek a betták
2012. dec. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most komolyan.. Ti elhiszitek neki? Ha 2× elolvassátok a válaszát, akkor rájöttök hogy hülyeséget írt, és a százaléka is 35%-on van jelenleg.. Vajon miért?
2012. dec. 16. 08:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Istenem...senki nem érti az iróniát?
2012. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az hogy ne tarts sok halat kis helyen :D..
2012. dec. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!