Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshalat szeretnék....

Sziámi harcoshalat szeretnék. Hogy kell tartani? Mennyi időnként kell etetni? Milyen felszerelések kellenek az akváriumhoz, és a halhoz?

Figyelt kérdés

Kb. 30 literben szeretnék 1et tartani. (tudom, hogy kicsi, és kezdőknek nem jó, de hülyeség lenne egy 54-esben tartani magában...)

Az akváriumvizet tudom, kb. 30%-ot hetente állott vízzel,.és teljes cserét soha! De mivel és mennyi időnként kell etetni? Naponta 1×? , ls az akváriumba milyen felszerelés kell? Ja, és ha cserélem a vizet, akkor a hal az maradhat bent, vagy vele mit csináljak?


2012. dec. 16. 08:21
 1/2 gfero ***** válasza:
hogy hülyeség nem tudom.árban majdnem ugyan annyi .max egy 1000 ft-al több .kell egy 25 de inkább 50 wattos vízmelegítő ha mégiscsak maradnál az 50 liternél. és egy AQUA EL Fan 1 Plus - belső szűrő ami elérhető áron van .1 x etetted 1 nap.a részleges vízcserénél hagyod a vödörbe a vizet piheni min fél napot és utána öntöd bele az akváriumba.a halat nem kell kiszedni.
2012. dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gfero ***** válasza:
fagyasztott eledelt ajánlok.kis kockákban vannak .és mindig levágsz belőle egy kis darabbot.kiegészítésként adhatsz neki jó minőségű száraz tápot.pl.tetra,jbl,sera
2012. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!