Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért csak kék, piros sablon...

Miért csak kék, piros sablon zászlófarku hímbettát árulnak minden halasnál? Vagy csak rossz helyeken keresgélek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Igény lenne rá,ezt több hobbitársamtól tudom.Néha úgy érzem nem is érdekli az eladókat,hogy bővítsék a választékot.Sőt nekem azt mondják,hogy nem is létezik más fajta betta.Hát ez már csúcs.Nem azt mondja,hogy nem tudja beszerezni,hanem nincs és amit a neten látok az kamu:)
2012. dec. 17. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert a kereskedések a keresletre vannak berendezkedve. A vásárlóik 90%-a olyan pistikékből áll, akiknek jó a piros-kék betta, ráadásul 3 hét alatt elpusztul, úgyhogy veszi a következőt. Erre vannak berendezkedve, ez a tipikus vásárló.

Maradt a 10%, akit érdekel a téma és igényei is vannak. Ezeknek az embereknek 1%-a szeretne különleges bettát, a többiek nanohalaznak, garnéláznak, sügereznek, stb. Ezért meg nem éri meg különleges bettát tartani.


Itt jön a képbe az akvarista.hu és a többi szakmai fórum, ahol a 10% találkozhat és segíthetnek egymásnak ilyesmiben. Neked is ezeket ajánlom a boltokkal szemben.

2012. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Átlagos boltban tényleg csak ennyi, max nagy ritkán néhány példány mondjuk koronásból.

Nem tudom merre laksz, de Tatatbánya, Dánió -< itt van minden nyalánkság bettából.

2012. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Küldd el imélbe az eladónak ezeket a kamu bettákat:

http://www.youtube.com/watch?v=V5B0t0rYGUA

2012. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat.Már kezdek megnyugodni,csak fél éve nem tudok plakat (rövidúszós )bettát venni,és nem akarom elhinni,hogy semmi.
2012. dec. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!