Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppy halaknak Lehetne Csináln...

Rózsavölgyi kérdése:

Guppy halaknak Lehetne Csinálni Szülő Ketrecet?

Figyelt kérdés
Olvastam Valahol Olyat Hogy guppy Elletésre Lehet Házilag Csinálni Ívató Ketrecet Vagy Tartályt Ara Lennék Kiváncsi hogy Mégis hogy Kel Aszt Csinálni tudna Valaki Segíteni ?

#guppi #guppi szülése #Guppy Ívató
2012. dec. 19. 04:23
 1/5 kzs ***** válasza:

Persze. Miért is ne?

Annyi, hogy veszel egy megfelelően nagylyukú rácsot egy kertészeti boltban.


Aztán elmész egy üvegeshez, és csináltatsz vele egy akváriumot úgy, hogy ez a háló lesz az akvárium alja.

Arra vigyázz, hogy ragasztass rá üvegből egy fogantyút, mert ezzel fogod felakasztani egy másik akváriumra.

Érted?


A kisguppik leesnek (vagy kiúsznak) a rácson, az anyjuk meg nem tud utánuk menni. Szóval teljesen biztonságos.

2012. dec. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fú. De zavaró, hogy minden szót nagybetűvel kezdesz :D
2012. dec. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kzs ötletét most az egyszer nem tartom jónak :)


Ha már külön akváriumot használsz elletésre, a legegyszerűbb szerezni egy műanyag lapot, amivel ketté tudod választani az akváriumot és átfurkálod úgy, hogy a szülő ne férjen át rajta.

Az ő oldalára teszel egy szivacsszűrőt, a másik oldalra valami pici világítást. Az újszülöttek a fény felé fognak úszni, ráadásul a szűrő áramlatától menekülnek.


Ha viszont csak egy akváriumod van és igazából nevelőt akarsz készíteni, akkor egy kis műanyag keretre és egy hálóra van szükséged, amit a kzs által leírt módon beakasztasz az akváriumba - de ebből a kicsik nem úsznak ki.

Itt figyelni kell, hogy ne töltsenek sok időt a szülővel, mert elfogynak.

2012. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat Van 2 akváriumom Egy 200 L Es Meg egy 30 de a 30 asba sziámi harcoshalam van egyedül azért szeretném a 200 asba elletni a guppyt én valami egyszerűbbre gondoltam mert szerintem pár nap és szül meg olyan helyen lakok ahol nem nagyon van lehetőség üveget csináltatni szóval én magam kéne megcsináljam szúnyog hálóra gondoltam de kb cm be milyen arányok kellenének ?
2012. dec. 20. 11:12
 5/5 GABOOFACEE válasza:
Kemeny 690 HUF valutaert mar vehetsz efy kesz "guppy tank" szuloszobat. Kicsomagolod, beteszed, bele a hal, ra a teto. A belseje 2 reszre van osztca, az ajja racsos, igy aramolhat bele a viz, es az oxigen, tisztul benne a viz. A kozepen egy "v" alaku rekesz, amin az ivadek attpottyan az also rekeszbe, ahol immar mar biztonsagban is vannak az ivadekok. Miutan megtortent a szules, egy mozdulattal kiveheto az anyuka a kozepso elvalaszto betettel. Freshnaps-ban talalsz!
2014. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!