Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a képen látható hal tartásával?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen körülményeket igényel?


2012. dec. 22. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen cuki halacska. Ő a kedvencem.

Pseudochromis fridmani a neve. Tengeri hal.


Ahol vettem a boltban 100 literesben volt egyedül és bebújt az áramoltató motorba, mert szeret bújkálni és ott nem volt más búvóhely. Az volt a csoda, hogy nem darálta le a motor.


Nálam itt 200 literben van 1 bohóchallal, 1 sárgafarkú korallsügérrel, meg 3 kék-zöld barátsügérrel együtt.


Hát sok élőkő van, sok bújkálási lehetőség és erős sodrás. Mint egy átlagos tengeri akváriumba.

2012. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ilyen kis pici volt először 3 centis

[link]

[link]

itt már nőtt valamennyit:

[link]

Mostanában nem fotóztam le, de már olyan 7 centis lehet kb.

2012. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De szépek! :) Köszi!
2012. dec. 23. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként ők mindent megesznek.


Élő tubifex, fehérszúnyoglárva, artemia. Fagyasztottból meg lehet kapni ilyen marine mixet, amibe mindenféle tengeri kaja össze van darálva.


Fagyi cyclopsot nem adok, mert nagyon szétesik. Élő cyclopssal könnyebb etetni, de úgy is túl apró és mittudomén hol köt ki a fele, a talajon, vagy a szűrőben.


Az élő vörös szúnyoglárva kampója pedig beakadhat a gyomrukba, azt inkább mellőzöm.


Képesek megenni a lemezes kaját is, de olyat még sosem adtam nekik. Legegyszerűbb a fagyasztott.

2012. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!