Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppy Lány Halam Furán Viselke...

Rózsavölgyi kérdése:

Guppy Lány Halam Furán Viselkedik?

Figyelt kérdés

Van 1 Guppy lány Halam Egyedül Van egy 200 L es akváriumban

nagy a hasa és a hasán van egy fekete folt eddig vígan úszkált evett de most néha le süllyed a víz aljára amit sohasem csinált meg mikor fel úszik mintha húzná lefelé a hasa eszeget de nem úgy mint régen sokszor a víz tetején mozdulatlanul lebeg mintha meghalt volna nem tudom mi lehet a ha tudnátok segíteni hogy mivel segíthetek rajta nagyon örülnék vagy akárhogy megfog halni ?



2012. dec. 25. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy terhes, és szülni fog.

De ettől lehet beteg is, vagy nagyon legyengült a szüléstől, amibe belehalhat.


Etesd minőségi kajával, és csinálj optimális körülményeket.

Egyelőre ennyit tehetsz.

Adj neki főtt zöldségeket, meg fagyasztott kaját.

2012. dec. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy bélelzáródása van
2012. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi Milyen az a Minőségi kaja ? én száraz lemezes táppal etettem meg milyen zöldségeket és hogy készítsem el ?

még sohasem csináltam ! Van bent neki víz melegítő 26C° Van meg vízszűrő levegőztető

2012. dec. 26. 08:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Főtt vagy forrázott zöldségeket lehet neki adni, attól függ, milyen kemény a zöldség.

Sóska, spenót levelet elég egy kicsit megfőzni.

Pl répát is lehet adni, de azt tovább kell főzni.

Vagy tököt, cukkinit, tv paprikát, stb.

Ezen kívül fagyasztott kaját, fagyasztott artemia, daphnia, brosmina, grindál féreg, kerekes féreg, fehér- fekete szúnyoglárva. Vannak ilyen mixek, ilyen kis planktonokat vegyél. Ne ilyen nagyobb szívmix, meg vörös szúnyog lárva.

Zöldségből kell a legtöbb, utána majdnem annyi fagyasztott, táp pedig kiegészítésnek.

2012. dec. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az még egyébként érdekes lehet, hogy volt e hím valaha a közelében, mert ha nem, akkor nyilván nem lehet terhes, és más baja van.

Úgy viszont érdekes lenne a terhességi folt...

2012. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ép Ma Szült 11 Picit mentettem meg 2 őt meg evet :( 1 már halott volt :( Köszi a válaszokat :)
2012. dec. 29. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!