Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok erről az összeál...

Mit gondoltok erről az összeállításról működne?

Figyelt kérdés
ha nem akkor mit javasoltok mit cseréljek ki belöle ha igen akkor milyen halakat és növényeket ajánlottok bele itt a link a szetthez: [link] mivel a belső ehhez kevés lenne önmagában ezért egy EHEIM Professionel 2224 külső szűrő tökéletes lenne a kiegészítésére mit gondoltok?

2012. dec. 25. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem működne.


Növényből olyat vegyél, ami alacsony/közepes fényigényű.

Halból 1-2 csapat rajhal, 1-2 nagyobb hallal kiegészítve.

2012. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Növényt bele én is valami kevésbé fényigényeset ajánlanék, esetleg Anubiast, jávai mohát, karácsony mohát. Esetleg lehet Microsorium-al, vagy Cryptocoryne-al próbálkozni.

Halakat tudsz válogatni ízlésed és a halak igényei szerint a diszhal.info-n, Egy rahedli faj van fenn. :D

Egyébként én egy csapat nanohalat raknék bele olyan 20db-ot, szép felhő lenne az akváriumban. :D Melléjük meg esetleg panda páncélos harcsát olyan 4-5 db-ot talajlakóként. És még garnélát.


Az Eheim 2224 külső szűrő tökéletes egy ekkora akváriumhoz, szerintem egyedül is elviszi, nem kell pluszba a hozzá adott Hailea. Az úgyis olyan lesz, mint egy traktor. :D


Egyébként itt olcsóbb ez a szett: [link]

2012. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!