Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok mutatni képet GANÉLÁS...

Tudnátok mutatni képet GANÉLÁS akváriumotokról mellé írva, hogy hány literes?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Íme a red cherrys, 37 literes az akváriumom. Csak a hátsó üveglap kicsit csíkos, ki kellene üríteni az egész akit ahhoz, hogy letörölhessem mert 3 oldalról zárt polcon van. A kép készítése óta tettem bele fűtőt is. 12 red cherryvel indítottam, mostmár van egy rakás kicsi is. Még ráfér egy kis igazítás, de nagyjából ez lenne az.

[link]

2012. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]



54L es! Red Cherry garnikkal plusz 2 amano garnélával! :)

2012. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 liter: [link]

20 liter: [link]

45 liter: [link]

90 liter: [link]

2012. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ÉN is mos fogom beüzemelnu garnélás akváriumomat ezért szerettem volna ihletet szerezni :-)
2012. dec. 27. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan a sajátomat még nem tudom megmutatni, mivel még csak holnap megyek növényekért, de menj fel a garnelaforum.hu-ra, egy rakás beregisztrált embernek van fenn sok képe a garnélás akváriumáról. Sokuknak több is van, csodákat lehet ott látni. :D
2012. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!