Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrőmet indítás után...

Külső szűrőmet indítás után először felnyitottam, majd le is csuktam. Bekapcsolás után ilyen fehér nyálka szerű cucc jött ki belőle, összepiszkítva ezzel az akváriumot. Mi a rák ez? Hogy lehetne megszűntetni? Mit csináljak az akváriummal?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 18:05
1 2
 1/12 bamboochatheone ***** válasza:
Valószínűleg a szűrőanyagból oldódott ki a trutyi. Hogy mit csinálj? Várj! Erre tanít az akvarisztika.
2012. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Darkkingdom ***** válasza:
Személy szerint a kérdést nem igazán értem..ezt az inditás után felnyitottam lecsuktam és bekapcsoltam.... nekem kicsit zavaros!Új külső szűrő? vagy használtan vetted? vagy takarítás után lett?Ráknak biztos nem rák! "Mi lehet ez?" Így egy kicsit jobban hangzik nem de?
2012. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ocsmány tőle az egész... Na mindegy várok...Ami bent van nem tudom ár kiszedni, belement az Eleocharis, a HM és a HC közé
2012. dec. 28. 18:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, újan vettem (Tetratec ex 700)És már egy hetet ment. Majd kíváncsiságból kinyitottam, hogy mi lehet benne,(pl kisgarnik) De inkább becsuktam. A művelet max 5 perc volt...
2012. dec. 28. 18:48
 5/12 A kérdező kommentje:
...miután becsuktam és mindent beállítottam, bekapcsoltam. ÉS jött a trutymó mint állat, de még most is, kb 3 percenként egy egy löket...
2012. dec. 28. 18:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát amit eddig beszívott, azt most kinyomta. Előfordul, ezért nem kéne leállítani és bolygyatni.


Csinálhattad volna, hogy arra a kis időre, amikor újra bekapcsolod, rágumizol egy darab szúnyoghálót a kijövő ágára, akkor abba szemetel, nem az akváriumba.


Illetve ha legközelebb leállítod, akkor már mosd is át a szűrőanyagokat. Fölöslegesen ne kapcsolgasd ki be, mert megint így jársz :)

2012. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ezek a s*arok eltűnnek majd????
2012. dec. 28. 19:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát majd gondolom beszívja, jah.


Nekem volt mikor mintha lemezes kaját köpködött volna ki, pedig nem is etettem lemezessel :)

Fehér trutymót még nem köpött, nem tudom mi lehet az konkrétan.

2012. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fotózzam? Baromi gusztustalan... És ahogy nézegetem a naplókat akvakertészen, csak nekem vannak ilyen bajaim...
2012. dec. 28. 19:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy képet feldobhatnál róla mert ilyet még nem láttam és nem is hallottam :D
2012. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!