Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek megférnek egymás...

Szerintetek megférnek egymás mellett? Betta és Guppy

Figyelt kérdés
Tudom mindenki elfogja kezdeni ez egy cseppet se olvasott utána pedig igen és tudom hogy azt mondják hogy nem még is meg kérdezném azért az akvárium 160l.

2012. dec. 29. 03:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem. A bettáknál nem lehet előre tudni, az adott egyedtől és a helytől is függ.



Viszont a betták társítása nem egyszerű. Nem is olyan nehéz, de azért vannak vele problémák.

Ha túl kicsi a hal, vagy túl színes, fátyolos uszonyú, akkor a betta megy neki.

Ha kicsit nagyobb a hal, élénkebb, temperamentumosabb vérmérsékletű, akkor az kezdi el bántani a bettát.

Ráadásul nagy helyen, nagy halak mellett félénkké is válhat a betta, ami szintén ok arra hogy a többiek kikezdjék.


Ezért szokták általában kisebb akváriumokban tartani, kevesebb hallal, vagy egyedül.

Kipróbálhatod, hogy békesség lesz e, lehet, hogy simán menne a dolog. De így előre ezt senki nem tudja megmondani, hogy mi lesz.

2012. dec. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az enyémeim megvannak ( de az én gppijaim beltenyészetben születtek nálam, nem tudom ez mennyire befolyásolja
2012. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!