Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik szűrő legyen inkább...

Csejani kérdése:

Melyik szűrő legyen inkább egy 140 literes aksihoz?

Figyelt kérdés
[link] [link] Php/atman-at-3337-aqua-pro-evo-2210-full-p-5734
2013. jan. 3. 13:54
 1/6 A kérdező kommentje:
2. link: [link]
2013. jan. 3. 14:01
 2/6 bamboochatheone ***** válasza:
Ha nem lesz belső akkor a CF1000 de ha lesz belső akkor a 3337. Mindkettőben szükséges a szűrőanyag cseréje valami jobbra.
2013. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. tökéletes.
2013. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még egy kicsit csapj hozzá, és ez lesz a tökéletes! Az Eheim az akvarisztika Ferrarija :) Arról nem is beszélve, hogy az Atman szűrők gyári töltete erősen cserére szorul, az Eheimben viszont már benne vannak a legjobb szűrőanyagok!

Ha regisztrálsz a Greenaqua honlapján, akkor kapsz pontokat, amiket le lehet vásárolni + ezt már ingyen kiszállítják ;)


Ja, és nem vagyok Eheim ügynök, nekem Tetratec szűrőm van. De csak azért, mert későn jöttem rá, hogy Eheimet kellett volna venni :)

2013. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A link lemaradt, tehát ez:

[link]

2013. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bamboochatheone ***** válasza:
Már nem azért... De ez az Eheim csak 3,5 liter szűrőanyag befogadására képes viszont az Atman 3337 kerek 5 litert foglal magába. Ez a másfél liter plusz bio szűrőanyag rengeteg hasznos felületet képez, ami ekkora méretben kiemelkedő szempont. Pluszpont az Atman mellé az 1000 liter/óra teljesítmény amit beállás után olyan 400 liter/órán tart ami egy szépen berendezett akváriumnál legalább 3,5szeres vízátforgatás. Továbbá filléres alkatrészei vannak ami az Eheim szűrőiről szintén nem mondhatsz el.
2013. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!