Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen neműek a halaim?

Milyen neműek a halaim?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 3. 22:00
1 2
 1/17 anonim válasza:

az első két képen nőstény van

a blackmolly meg nőstény

a többit még nem tartottam ezért nem tudom de ha jól látom 3 különböző gurámit tartasz?

de ha lehet egy tippem a blackmollys képen szereplő gurámi hím szerintem a 3. képen lévő gurámi meg talán nőstény de nem tudom biztosan olyan fakó színe van ezért gondolom hogy nősténylehet

2013. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bamboochatheone ***** válasza:
Először azt hittem az a boci az akváriumban van aztán rájöttem hogy nem.:D xD
2013. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

2 féle gurámim van, a 2 gyöngy, meg 1 arany.

Közben megkérdeztem az eladót, ő is mondta, hogy a molly nőstény, a gyöngyök meg szerinte különböző neműek, de akkor már nem vagyok benne biztos, hogy igaza volt, mert az első két képen nem ugyanaz a gurámi van. A 2.-ról én azt gondoltam, hogy hím, mivel neki hosszabb picit a hátúszója,de vékonyabb.

2013. jan. 4. 15:12
 4/17 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem. Észrevettem alul egy kis fehér pöttyöt a mollyn. Ez jelentheti azt, hogy vemhes? A többi halon nem láttam ilyet, és rajta is csak akkor lehet látni, ha a hasát "mutatja".
2013. jan. 4. 15:17
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja, és a mollys képen egy nőstény paradicsomhal van, úgyhogy a tipp a nemét illetően tökéletes volt. :D
2013. jan. 4. 15:18
 6/17 A kérdező kommentje:
Bocs, hülyeséget írok, nem volt helyes, most olvastam vissza.
2013. jan. 4. 15:31
 7/17 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Az első képen talán jobban látszódik. Nekem ő volt a gyanús a hátúszoja miatt, hogy talán hím.

2013. jan. 4. 15:50
 8/17 anonim válasza:
biztos hogy nem vemhes valami betegség lesz fehér pötty? akkor szerintem darakór lehet ez elején de a többi halon nem látszik semmi ilyen apró fehér pöttyöcskék?
2013. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A többieken semmi. Az állatkereskedésben is az egyiken láttam ilyen pöttyöt, és az vemhes. Legalábbis azt mondták.
2013. jan. 4. 16:38
 10/17 anonim válasza:
amúgy meg a második képen közelebb lévő hal lehet hím így jobban megnézve szinte kivirít a másik mellől de a kérdésnél a linkeken nem látszott a szín és az úszóbeli különbség.
2013. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!